Regulamin Mini Ligi Piłkarskiej

Miniliga 2011/2012
Mini Liga Piłkarska 2012/2013

I miejsce: TĘCZOWE JEDNOROŻCE (3d)

II miejsce: Kotleciki (1c)

III miejsce: Os.Wojciecha Kętrzyńskiego (3a,3b)
____________________________________________________________________________________________

FINAŁY 18 X 2012r.

8 października, poniedziałek godz. 15.00

FC Klapki

Wąscy Kopacze

Gimbusiarnia

   UWAGA !

Po raz kolejny rusza w naszym gimnazjum turniej Mini Ligi Piłkarskiej- Orlik 2012/2013 - o puchar Dyrektora szkoły. Mogą w niej wziąć udział 6-osobowe drużyny piłkarzy - amatorów z poszczególnych klas I-III gimnazjum. Honorowy patronat nad turniejem obejmuje Dyrektor ZSO3 P. J.Baczewska , Zespół ds. promocji G9 oraz Samorząd Uczniowski.

   Celem turnieju jest propagowanie piłki nożnej wśród uczniów gimnazjum oraz akcja promocyjna gimnazjum.

   Turniej przebiegać będzie dwuetapowo:
- I semestr roku szkolnego 2012/2013 - wyłonienie najlepszej drużyny w naszej szkole,
- II semestr rozgrywki międzygimnazjalne o puchar Dyrektora szkoły.
Wszystkich chętnych do wzięcia udziału zapraszamy na naszą stronę internetową oraz do organizatorów turnieju: T.Bogackiego, P. M.Milana, P. S.Pyrzanowskiego i P. Tomasza Sztepuna.

   Warunkiem uczestnictwa będzie zgłoszenie kandydatury swojej drużyny w rozgrywkach do końca września 2012 i dostarczenie wypełnionych dokumentów.

a. Karta zgłoszeniowa uczestnictwa w rozgrywkach,  [pobierz]

b. Zgoda rodziców/ opiekunów prawnych na udział ucznia w rozgrywkach,

c. Podpisany przez drużynę regulamin uczestnictwa w turnieju.

   Serdecznie zachęcamy wszystkich piłkarzy do wzięcia udziału w naszej mini- lidze. Już dziś możesz spróbować swoich sił, pamiętaj wszystko możliwe, dopóki piłka w grze.

Organizatorzy

START 1 X 2012r. godz. 15.00