Zapraszamy:
ŚRODA 1700-2000
PIĄTEK 1700-2000
19 XI 2013r

    Zakończyły się kolejne rozgrywki o mistrzostwo olsztyna w roku szkolnym 2012/2013. W rozegranym w piątek (15.11) turnieju o drużynowe mistrzostwo olsztyna gimnazjów w tenisie stołowym w kategorii chłopców najlepsi byli zawodnicy z Gimnazjum nr 9.

15 V 2013r

    Nasz tenisista stołowy kolejny raz pokazał klasę. Kamil Stepnowski uczestnik zawodów półfinałowych do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży kadetów dla województw: MAZOWIECKIEGO, PODLASKIEGO, WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO i LUBELSKIEGO rozegranych w dniu 27.04.2013R. w PIASKACH (LUBELSKIE) wywalczył awans do finału. Bardzo liczyliśmy na naszych czołowych zawodników i nie dali plamy. Gratulujemy i trzymamy kciuki w meczu finałowym.

15 X 2013r.

    Tenisiści stołowi UKS TEMPO 25 odnieśli kolejny raz sukces w Mistrzostwach Olsztyna w kategorii Drużynowy Tenis Stołowy Chłopców. Uczniowie klasy 2d naszego gimnazjum - Piotr Albin i Kamil Stepnowski sięgnęli po pierwsze miejsce. Na swoim koncie mają również 2 i 3 miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Olsztyna oraz II w ogólnej klasyfikacji Gimnazjalnych Mistrzostw Województwa. Piotr Albin i Kamil Stepnowski prezentują na co dzień Przyszkolny Klub Sportowy UKS TEMPO-25 w rozgrywkach III Ligi. Jak twierdzi opiekun i trener - Pan Jarosław Czerwienko- to dopiero początek sukcesów naszych tenisistów, gdyż mają wielki talent i ogromny potencjał. My życzymy dalszych sukcesów i trzymamy kciuki za naszych zawodników.