-----------------------------------

3. Bartosz Macoch III e
  4. Łukasz Piotrak III a

Wybory do władz Samorządu Uczniowskiego 2008/2009

    19 września odbyły się wybory do władz samorządu. 23 września ogłoszono wyniki. Przewodniczącym SU został Krystian Bartołd z 3b z ilością 69 % głosów, na zastępcę przew. wybrano Izę Małachowską z 3 d ( 17 % głosów ), Skarbnikiem została Małgorzata Piotrak z 3a, która uzyskała poparcie 9 % głosujących. Tuż po wyborach 26-27 września członkowie poszczególnych sekcji wraz z wolontariuszami z KW działającym przy naszym gimnazjum wzięli udział w zbiórce żywności pod hasłem Podziel się posiłkiem akcji organizowanej przez WMBŻ w Olsztynie.

Sprzątamy cmentarze wojskowe

    30 padziernika w związku ze zbliżającym się Dniem Wszystkich Świętych grupa członków samorządu uczestniczyła w akcji porządkowania cmentarza wojskowego przy ul. Grunwaldzkiej, gdzie pochowanych jest blisko 2tyś. Żołnierzy różnych narodowości poległych w latach 1863 1944 w trakcie bitew na terenach Warmii i Mazur. Pomimo deszczu i słoty młodzież wraz z opiekunami szybko uporała się z pracami porządkowymi, zapaliła symboliczne znicze, a następnie w zadumie powróciła do szkoły.

Uroczysty apel z okazji 11 Listopada Dnia Niepodległości

    Dokładnie w 90 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości w naszej szkolne odbyła się uroczysta akademia poświęcona temu ważnemu wydarzeniu historycznemu. Członkowie sekcji artystyczej i muzycznej pomogli w przeprowadzeniu akademii.

Dyskoteka andrzejkowa

    27 listopada samorząd zorganizował dyskotekę z okazji andrzejek. Wszyscy świetnie się bawili, no może z wyjątkiem sekcji porządkowej, która musiała posprz±tać bałagan po zabawie.....

_____________________________________________________________
Losowanie nagród "AKCJI WZMAK"

    15 pazdziernika ruszyła akcja WZMAK przygotowana i przeprowadzona w związku z awarią wzmacniacza szkolnego radiowęzła. Inicjatorami akcji byli członkowie sekcji muzycznej na czele z Ł. Piotrakiem. Każdy, kto wsparł akcję kupując cegiełkę za symboliczną złotówkę,wziął następnie udział w losowaniu cennych nagród rzeczowych w okresie szkolnych mikołajek. Akcja zakończyła się pełnym sukcesem. Miejmy nadzieję, że niebawem na szkolnym korytarzu popłynie muzyka miła dla ucha.

Zbiórka surowców wtórnych

    Przez cały rok zbieramy makulaturę w ramach akcji SEGREGUJĘ JESTEM OK.! Do tej pory zebraliśmy już 1,5 tony tego surowca, a rozstrzygniecie akcji przewidujemy na 20 stycznia.

Udział uczniów G9 w zbiórce żywności

    Tuż po wyborach 26-27 września i w grudniu członkowie poszczególnych sekcji wraz z wolontariuszami z KW działającym przy naszym gimnazjum wzięli udział w zbiórce żywności pod hasłem Podziel się posiłkiem akcji organizowanej przez WMBŻ w Olsztynie.

Wycieczka na lodowisko

Pożegnalne ognisko samorządu