Srebrna róża

  Do tradycji naszej szkoły należy wybór Najlepszego Absolwenta Gimnazjum nr 9 i wyróżnienie go „Srebrną różą”.
Kandydat do nagrody musi spełniać następujące warunki:
-średnia ocen powyżej 5,0
- wysoki wynik z egzaminu gimnazjalnego
-reprezentowanie szkoły w konkursach przedmiotowych, na zawodach sportowych-na szczeblu rejonowym lub wojewódzkim
-aktywny udział w życiu szkoły
-zaangażowanie społeczne
-wysoka kultura osobista

____________________________________________________________________________________________

2015/2016

Nagrodzeni „Srebrną różą”:
Piotr Kasprzycki (3b)
Bartosz Błaszczyk (3c)


klasa 3a

klasa 3b

klasa 3c

klasa 3d

klasa 3e

____________________________________________________________________________________________

2014/2015

Nagrodzeni „Srebrną różą”:
Michalina Kryścińska (3d)
Kamil Tunkiewicz (3a)


klasa 3a

klasa 3b

klasa 3c

klasa 3d

____________________________________________________________________________________________

2013/2014

Nagrodzeni „Srebrną różą”:

Dawid Prusiński (3b)
Paweł Szymkiewicz (3a)



____________________________________________________________________________________________

2012/2013

Nagrodzeni „Srebrną różą”:
Agnieszka Kowalska (3a)
Oliwia Jaroń (3c)
Jędrzej Suszek (3d)


klasa 3a

klasa 3c

klasa 3d

klasa 3e

____________________________________________________________________________________________

2011/2012

Nagrodzeni „Srebrną różą”:
Izabela Lisowska (3d)
Piotr Lisowski (3d)
Tomasz Żuchowski (3b)


klasa 3a

klasa 3b

klasa 3c

klasa 3d

klasa 3e

____________________________________________________________________________________________

2010/2011

Nagrodzeni „Srebrną różą”:
Maria Żemojtel (3f)
Adriana Ebert (3e)
Patrycja Gądek (3e)


klasa 3a

klasa 3b

klasa 3c

klasa 3e

klasa 3f

____________________________________________________________________________________________

2009/2010

Nagrodzeni „Srebrną różą”:
Wiktoria Gajos (3a)
Marta Skowronnek (3a)
Monika Czajkowska (3f)


klasa 3a

klasa 3b

klasa 3c

klasa 3d

klasa 3e

klasa 3f

____________________________________________________________________________________________

2008/2009

Nagrodzony „Srebrną różą”:
Andrzej Litwin (3f)

klasa 3a

klasa 3b

klasa 3c

klasa 3d

klasa 3e

klasa 3f

____________________________________________________________________________________________

2007/2008

Nagrodzona „Srebrną różą”:
Sylwia Januszewicz (3f)

klasa 3a

klasa 3b

klasa 3c

klasa 3d

klasa 3e

klasa 3f

klasa 3g

klasa 3h

____________________________________________________________________________________________

2006/2007

Nagrodzona „Srebrną różą”:
Patrycja Kurowska (3f)

klasa 3a

klasa 3b

klasa 3c

klasa 3d

klasa 3e

klasa 3f

klasa 3g

klasa 3h

____________________________________________________________________________________________

2005/2006

Nagrodzona „Srebrną różą”:
Joanna Kamińska (3h)

klasa 3a

klasa 3b

klasa 3c

klasa 3d

klasa 3e

klasa 3f

klasa 3g

klasa 3h

klasa 3i

____________________________________________________________________________________________

2004/2005

Nagrodzona „Srebrną różą”:
Agnieszka Rzetelska (3i)

klasa 3a

klasa 3b

klasa 3c

klasa 3d

klasa 3e

klasa 3f

klasa 3g

klasa 3h

klasa 3i